Kdo jsme

Rodinná firma

Jsme rodinná firma, která působí v oboru truhlářské zakázkové výroby od roku 1991. Za dobu od svého vzniku jsme úspěšně zrealizovali nespočet zakázek a získali mnoho cenných zkušeností. Díky tomu se na nás můžete s důvěrou obrátit s jakoukoli zakázkou.

Ať už se jedná o malou soukromou zakázku nebo velkou firemní či státní zakázku, vždy je pro nás na prvním místě kvalita našich výrobku, individuální přístup a spokojenost našeho zákazníka. Na této důležité filozofii stojí naše rodinná firma od svého vzniku a díky tomu máme mnoho spokojených zákazníku.

Výsledky naší práce můžete vidět po cele České republice. Naše výrobky jsou v rodinných a rekreačních domech našich klientů, moderních bytových zástavbách, ve firemních budovách a také v úžasných historických objektech.

Naše zakázková výroba se zabývá výrobou ze všech dřevěných materiálu, ať už se jedná o zpracování masivního řeziva či průmyslově vyrobených desek. Provádíme rekonstrukce historických prvků, výrobu různých typu oken a dveří, obložení, schodiště, sauny, kuchyně, nábytek prostě vše na co si vzpomenete :) . Díky našim zkušenostem a flexibilitě vám přesně podle vašeho přání vyrobíme jakýkoli exteriérový či interiérový výrobek v prvotřídní kvalitě.

Naší specialitou jsou atypicky tvarované výrobky se kterými si mnohdy ostatní neví rady. 

Máme mnohaletou tradici a zkušenost ve výrobě euro oken a dveří, na které poskytujeme záruku až 60 měsíců. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. 

Využijte naše zkušenosti, rádi vám poradíme a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Již se moc těšíme na naší spolupráci.

Vaše rodinné truhlářství z Vysočiny.

Děkujeme Vám.