Kdo jsme

Rodinná firma

Jsme rodinná firma, která působí v oboru truhlářské zakázkové výroby od roku 1991. Za dobu od svého vzniku jsme úspěšně zrealizovali mnoho zakázek a získali mnoho zkušeností. Díky tomu se na nás můžete s důvěrou obrátit s jakoukoli zakázkou.

Ať už se jedná o malou soukromou zakázku, nebo velkou firemní, či státní zakázku. Vždy je pro nás, na prvním místě kvalita našich výrobku, individuální přístup a spokojenost našeho zákazníka. Na této důležité filozofii, stojí naše rodinná firma od svého vzniku a díky tomu, máme mnoho spokojených zákazníku.

Výsledky naší práce, můžete vidět po cele České republice. Naše výrobky jsou v rodinných a rekreačních domech našich klientů, moderních bytových zástavbách, ve firemních budovách a také v úžasných historických objektech.

Naše zakázková výroba, se zabývá výrobou ze všech dřevěných materiálu, ať už se jedná o zpracování masivního řeziva či průmyslově vyrobených desek. Provádíme rekonstrukce historických prvků, výrobu různých typu oken a dveří, obložení, schodiště, sauny, kuchyně, nábytek, prostě vše co se týká truhlářské výroby. Díky našim zkušenostem a flexibilitě, vám přesně podle vašeho přání, vyrobíme jakýkoli exteriérový či interiérový výrobek v prvotřídní kvalitě.

Máme mnohaletou tradici a zkušenost ve výrobě špaletových oken, euro oken a dveří, na které poskytujeme záruku až 60 měsíců. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. 

Využijte naše zkušenosti, rádi vám poradíme a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Moc se těšíme na naší spolupráci.

Vaše rodinné truhlářství z Vysočiny.

Děkujeme Vám.